В Днепропетровске состоится очередной круглый стол, посвященный медицинской реформе.

CASE лого

Общественная организация Родительское движение «За наших детей» получила приглашение от Центра социально-экономических исследований CASE Украина принять участие в круглом столе «Трудности реформирования и условия успешного создания первичного звена медицинской помощи».


В рамках проекту «Популярна економіка: моніторинг реформ», що здійснюється Центром соціально-економічних досліджень CASE Україна за підтримки Інституту відкритого суспільства, Комітету з економічних реформ при Президентові України та медіа-підтримки «9 канал», запрошуємо Вас прийняти участь в публічній дискусії по темі:

«Складнощі реформування та умови успішного створення первинної ланки медичної допомоги»

12 грудня 2012, в 10.00.
Місце: Дніпропетровськ, конференц-зала готелю Reikartz, вул. Красная, 12А

 

В 2011 році у 4-ьох пілотних регіонах України почалася реалізація масштабної програми реформування медичної галузі. На перших етапах реформування основною метою є пріоритетний розвиток первинної медичної допомоги, або сімейної медицини. Із системним впровадженням сімейної медицини Україна значно запізнилася у порівняні з країнами Центральної та Східної Європи та деякими країнами колишнього Радянського Союзу, що розпочали реформування у 1990х та 2000х роках. Задачі щодо створення сімейної медицини та обраний шлях реформування в Україні подібний до інших країн регіону, що дає змогу розглянути їхній досвід реформування протягом 15-20 років, результати та типові проблеми у проведені реформ. Перший рік реформування в пілотних регіонах України, зокрема в Дніпропетровській області, також видався непростим, поглибивши у учасників процесу розуміння основних складнощів, пріоритетів та чинників успіху реформування.

 

Мета круглого столу: збір відгуків і відпрацювання рекомендацій учасників процесу реалізації реформ в Дніпропетровській області.

 

Під час круглого столу до обговорення будуть запропоновані наступні питання:

  • Уроки створення і налагодження роботи сімейної медицини в країнах ЦСЄ: типові проблеми реформування і фактори успіху
  • Перші уроки впровадження первинної медичної допомоги в пілотних регіонах України
  • Основні складнощі реформ на прикладі Дніпропетровської області та умови їх майбутнього успіху
  • Роль громадськості у процесі здійснення реформ системи охорони здоров’я
Читай еще на блоге: Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий